Co pro nás znamená pracovat pro PP 53, a.s.

„Pro společnost PP 53 pracuji v ekonomickém oddělení s různými přestávkami a v různém rozsahu už více než 6 let. Tato flexibilita spočívající v rozsahu a typu svěřené práce, míře zodpovědnosti a v neposlední řadě i v možnosti fungovat v případě potřeby i v režimu home office mi umožnila nejen nezakrnět v oboru, ale z počátku i přivydělat si a nezblbnout doma při péči o malé děti.

Ve svém zaměstnání oceňuji především přátelské, vstřícné a harmonické prostředí, různorodost a smysluplnost svěřené práce, všudypřítomný mužský element (mezi stavaři mnoho žen nenajdete) garantující pro mě tolik důležitou věcnost a přímočarost, jakož i motivující finanční ohodnocení.”

„V PP 53 jsem začal pracovat přesně rok po ukončení středoškolského studia. Za těch 7 let jsem nikdy svého nástupu do firmy nelitoval, nejen že firma nabízí řadu příjemných benefitů, jako jsou multisport karty, stravenky, mobilní telefony pro soukromé užívání a další, ale i možnosti dalšího vzdělávání ať už v počítačových systémech pro dnešní stavebnictví nezbytných, nebo semináře na různé, praktické části našeho oboru.

Vedení společnosti PP 53 je úzce spjato se svými zaměstnanci, skoro každé oddělení vede jeden z majitelů společnosti. To je velmi užitečné například při nutnosti udělat rychlé rozhodnutí ať už exekutivní na stavbě, nebo obchodní v případě dojednávání smluv apod.

Menší kolektiv mi vyhovuje, podnikáme společně i různé mimopracovní aktivity, a skoro všichni se tu dobře znají. PP 53 je firma s přátelskou atmosférou a jsem rád že jsem u ní zaměstnán.”

„Věříme, že i Ty u nás můžeš napsat svůj vlastní příběh.”

V současné době hledáme tyto pracovní pozice: